Jeta e re BIO

Slide
Shfletoni Gamën e produkteve tona BIO.
Siç thotë edhe fjala e urtë "Mjeku ndihmon, Natyra shëron".
Slide 3
MECITEFENDI
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Mecitefendi

Shfletoni dhe provoni produktet e kompanisë Mecitefendi, Kompani e cila tash e 400 vite prodhon produkte ushqimore dhe kozmetike 100 BIO

Image is not available
Slide 2
DR COFFEE
Image is not available
Image is not available
Image is not available
DR COFFEE

Provoni Kafen Turke Insntat me nje shije te mrekullushme dhe nje Arome si tek mullinjet e pjejkjes

Image is not available
Slide 3
DIAMOND HAIR
Image is not available
Image is not available
Diamond Hair

Freskoni flokun tuaj, parandaloni rënien e tij si dhe forocni rrenjet e tyre ku kesisoj do fillojn te dalin ne pah ato qime te cilat tashme jane ne zhdukje. Diamond hair Gjithashtu oforon produkte per vetulla dhe qerpik.

Image is not available
Slide 1
N48HOURS ENERGY
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

N48Hours Energy

Jepi Energji trupit dhe mendjes dhe me ane te kesaj energjie tregoje veteveten ne shtrat

Image is not available
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Produktet me kualitetin më të mirë.

Bëni pjesë të jetës suaj produktet tona organike!

Dergesa tek dera

Në të gjithë vendin

Kurseni me ne

Çmimet më të ulta

Kthim të produktit

Pa asnjë pyetje

Produktet më të shitura

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

3.90

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

4.90

Produkte Ushqimore dhe BIO

Produkte Kozmetike

Produkte esenciale

Merrni 25% zbritje në prosinë e parë!

Provoni falas. Nuk ka nevojë për asnjë regjistrim.

Produktet më të vlersuara

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

3.90

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

4.90

Vlerësimet e klientëve

5/5
Shumë e kënaqur me produktet që dyqani juaj ofron. Un gjithmon do bëjë blerje të produkteve bio tek ju.
Alma Krasniqi

Oferta Ditore 15% Zbritje në të gjtiha produktet N48Hours

5/5
Produkte që kanë qenë të nevojshme tek ne. Faleminderit për shërbimet. (Y)(Y)
Betim Berisha
Brendet tona:
Shopping Cart