Jeta e re BIO

Filtri

Min
Max

Krem Diamond për duar dhe trup 250 gr Mënyra e Përdorimit: Para se ta përdorim e perziejm me një spatull.…

11.90

Ju mund të përdorni me siguri KREM EKSTRAKT MECİTEFENDİ PAPAYA për të zvogëluar qimet e padëshiruara të fytyrës dhe trupit.…

9.90

Efekti i mrekullueshëm i Vajit të Shën Centaury është asistenti juaj i parë në ringjalljen e lëkurës tuaj me këtë…

6.00

Ai përmban një përqindje të lartë të vajit të kajsisë së pastër dhe natyrale. I pasur me Omega 3, Omega…

3.60

Vaji i Bajames së Hidhur absorbohet lehtë nga lëkura. Ajo zbut edhe lëkurën më të thatë me vetitë e saj…

6.50

Përmban Provitamin A, Lecithin dhe Beta Carotene, i cili siguron rrezitje natyrale të lëkurës dhe mbron nga njollat ​​e diellit.…

6.50

Nuk përmban Paraben, Parafinë, Silikon, Ngjyrosës, Produkte Shtazore, Xhelatinë dhe Konservues. Kujdesuni për lëkurën tuaj me një prekje natyrale me…

6.50

ËSHTË SO SHUM NATYRORE; Nuk përmban Paraben, Parafinë, Silikon, Ngjyrosës, Produkt Kafshor, Xhelatinë dhe Ruajtës. Kujdesuni për lëkurën tuaj me…

6.50

SO NATYRORE; Nuk përmban Paraben, Parafinë, Silikon, Ngjyrosës, Produkte të Kafshëve, Xhelatinë dhe Konservantë. Siguroni kujdes për lëkurën tuaj me…

6.50

1 2
Shopping Cart