Jeta e re BIO

Ofertë!

Diamond Hair – Set i serumeve për rigjenerimin e flokëve

Diamond Hair Plus Natural Serum Keratin mbështetet me 5% Procapil. Tubat e serumit ngarkojnë flokët tuaj me keratin që nga përdorimi i parë, ndërsa mbështetja e prokapilit ju ndihmon të arrini flokë të fortë, të shëndetshëm dhe të butë duke ndikuar në gjëndrat e flokëve. Duke ndikuar në skalpin tuaj, ai riparon rrënjët e dëmtuara dhe kontribuon në formimin e flokëve të rinj. Siguron flokë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe voluminoz duke parandaluar derdhjet.

Merrni përsëri flokët tuaj

Me përmbajtjen e saj të keratinës, Procapil bashkohet për t’ju ndihmuar të merrni flokë të fortë dhe të shëndetshëm. Përveçse ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve në përdorim të rregullt, ndihmon edhe në mbylljen e hapjeve në zonën e kokës falë gjëndrave të reja të flokëve.

Ky set përbëhet nga 21 serume.

Përdorimi; Një tub me përmbajtje serumi aplikohet për të pastruar flokët duke masazhuar. Ne nuk duhet të shpëlajmë flokët tuaj për të paktën 12 orë.

Përmbajtja; Aqua, Butilen glikol, PPG-26-Buteth-26, vaj pluhur të hidrogjenizuar PEG-40, Apigenin, acid Oleanolik, Tripeptid Biotinoyl-1, Natrium PCA, Lakat natriumi, Argininë, Acid Aspartik, PCA, Glicinë, Alaninë, Serinë, Valinë , Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Alkooli, vaj pluhur PEG-35, Polysorbate 20, ekstrakt farash Aesculus hippocastanum (ekstrakt i gështenjës së kalit), palmitat retinil (Vitamina A), Tokoferol (Vitamina E), Inosit , Pantotenat kalciumi (Vitamina B5), acid Linoleik (Vitamina F), Biotinë (Vitamina B7), Keratinë e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Etilheksilglicerinë

59.90

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

3.90

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

4.90

ÇAJ PLUHUR FARASH FLAX MECITEFENDI 200 GR

Në përgjithësi rritet në vendet me klimë mesdhetare. Pluhuri i Farave të Lirit, i prodhuar brenda fushës së sigurisë së…

4.30

ÇAJ PLUHUR CORAB MECITEFENDI 200 GR

Carob (Ceratonia siliqua) ose Carob është një specie që rritet natyrshëm në vendet ku mbizotëron klima mesdhetare dhe hahen bishtajat…

4.30

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË ZEZË MECITEFENDI 200 GR

Turkia, e cila është një farë që përmban afërsisht 25-30% yndyrë. Pluhuri i farës së qimnonit të zi, i cili…

4.50

PËRZIRJE E KOLAGJENIT TË PËRFORCUAR MECİTEFENDİ (30 copë)
Out Of Stock

KOLANGJI I HIDROLIZUAR ACID HALURONIK ZINC BIOTIN MULTIVITAMIN Ushqim plotësues i përzier 11.000 MG 1 COPE * 30 PC

49.00

Shopping Cart