Jeta e re BIO

SET KUJDESI I VAJIT ARGAN ORGANIK MECİTEFENDİ

Set Mecitefendi Organik i Kujdesit nga Vaji i Arganit për Lëkurë të Thatë

Krem Organik i Vajit të Arganit Anti-Aging Care (100 ML)

Përjetoni ndryshimin e rinovimit me këtë krem ​​që e bën lëkurën tuaj të veçantë me përbërjen e saj të fortë bimore aktive dhe kombinimin perfekt të vajit të arganit!

 

Maskë Argjile Natyrore me Vaj Argani Organik (20 GR*5)

Dëshironi të ndjeni në lëkurën tuaj takimin e vajit Argan me një maskë balte, e cila ju erdhi nga rajoni Marok?

Përdorimi: Aplikoni sasi të mjaftueshme të Maskës Argjile Natyrore të Arganit në lëkurën tuaj dhe prisni që ajo të thahet. Kur maska ​​të jetë tharë, shpëlajeni lëkurën me ujë të vakët.

Sapun Organik i Qërimit të Vajit Argan (100 GR)

Vaji i arganit, i marrë nga frutat e pemës së mrekullueshme Argan, takohet në këtë sapun me tiparin e tij ushqyes të lëkurës.

16.90

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

3.90

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

4.90

ÇAJ PLUHUR FARASH FLAX MECITEFENDI 200 GR

Në përgjithësi rritet në vendet me klimë mesdhetare. Pluhuri i Farave të Lirit, i prodhuar brenda fushës së sigurisë së…

4.30

ÇAJ PLUHUR CORAB MECITEFENDI 200 GR

Carob (Ceratonia siliqua) ose Carob është një specie që rritet natyrshëm në vendet ku mbizotëron klima mesdhetare dhe hahen bishtajat…

4.30

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË ZEZË MECITEFENDI 200 GR

Turkia, e cila është një farë që përmban afërsisht 25-30% yndyrë. Pluhuri i farës së qimnonit të zi, i cili…

4.50

PËRZIRJE E KOLAGJENIT TË PËRFORCUAR MECİTEFENDİ (30 copë)
Out Of Stock

KOLANGJI I HIDROLIZUAR ACID HALURONIK ZINC BIOTIN MULTIVITAMIN Ushqim plotësues i përzier 11.000 MG 1 COPE * 30 PC

49.00

Shopping Cart