Jeta e re BIO

Turana Faculet për dhimbje

Produkt me kualitet të lartë “Nga Golld ilaq ” per her të par ne Kosovë
100% Natyral
Faculeta nga Brendi ,, TURANA “ është e lagur e cila ndalon dhimbjen e kokes, nyjeve, muskujve,g junjëve, e formuluar për t’ju ndihmuar dhe ndaluar dhimbjet.

Perdorimi : ne pjesen e trupit ku keni dhimbje masazhojeni nje minut.
Faculeta eshte e lagur dhe bio e formuluar nga shkenctari Michell Timotini .

Ndalon dhimbjet ne afat prej 3 min , pa efekte ansore!!!

Kjo porosi përmban një pako që ka 15copë.

7.50

Category:
KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML
Out Of Stock

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

3.90

ÇAJ,PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

4.90

Shopping Cart